Technologia

Realizując zlecenia wykorzystujemy wodę, przetworzoną w procesie odwróconej osmozy.

Woda ta, po przetworzeniu uzyskuje 95-97% czystości. Następnie, poddawana jest dalszemu procesowi oczyszczania przy pomocy filtrów karbonowych. W ostatnim etapie jest ona dodatkowo dejonizowana i zmiękczana.

Dzięki całemu procesowi uzyskujemy w 100% czystą wodę, która posiada doskonałe właściwości myjące i odparowuje z czyszczonych powierzchni, nie pozostawiając żadnych smug i zacieków. Dodatkowo, umyta powierzchnia pozostaje dłużej czysta.

 

Przy bardzo silnych zabrudzeniach stosujemy dodatkowo gorącą wodę mieszaną z biodegradowalnymi środkami chemicznymi. Posiadamy tą technologię jako nieliczni w Polsce.

Dzięki systemowi podgrzewania wody możemy świadczyć usługi przez cały rok. Niezależnie od temperatury zewnętrznej

 

System teleskopowych wysięgników, pozwala nam mycie budynków do wysokości VI piętra z powierzchni ziemi. Przy wyższych bądź trudno dostępnych obiektach wykorzystujemy techniki alpinistyczne. Dzięki czemu znacznie redukujemy koszty usług, wykluczając konieczność użycia podnośników koszowych.
Wykonując zlecenie przyjeżdżamy z własną wodą i korzystamy z własnego zasilania, co dodatkowo obniża koszty zleceniodawcy.

Sprawdź czy konkurencja dysponuje podobną technologią i ofertą!

Nasi dostawcy: